Jesteśmy galerią handlową premium i główną misją naszego zespołu jest sprawianie radości klientom. Interesują Cię zalety kupowania u nas? Jest ich wiele, ale zacznijmy od początku.

 Selekcja towarów
Jesteśmy pewni, że znasz to uczucie, kiedy natkniesz się na coś nowego, czego nigdy wcześniej nie widziałeś. Klikasz, aby otworzyć zagraniczny e-sklep. Widzisz tam wiele świetnych produktów, ale kiedy chcesz zamówić towar, zawsze pojawia się jakiś problem. Produkt nie może być dostarczony na Twój adres, dostawa jest droższa niż wartość zamówienia lub sprzedawca ma okropne oceny. W końcu spędzasz tam kilka minut, denerwujesz się i odchodzisz z pustymi rękami. Czy ta sytuacja jest Ci znana? Całe szczęście, że z nami nic takiego nie może się zdarzyć, bo wszystką trudną pracę zrobiliśmy dla Ciebie! Nasze produkty są wstępnie wyselekcjonowane i na UrbanTrend.pl znajdziesz wyłącznie towary sprawdzone przez tysiące naszych klientów.

 Ceny hurtowe
Jeśli już przeglądałeś naszą ofertę, prawdopodobnie już to zauważyłeś. Oferujemy towary w niskiej cenie, głównie ze względu na to, że współpracujemy bezpośrednio z dostawcami. Oferowane przez nas towary zawsze są certyfikowane na rynek europejski. Nasi dostawcy mają siedziby w całej Europie (Hiszpania, Polska, Francja, Włochy itp.) oraz w Azji (Chiny, Indonezja).

 Darmowa dostawa
Ze względu na to, że zamawiasz towary z całego świata, dostawa może potrwać nieco dłużej niż zwykle. Paczki z Europy zwykle są dostarczane w ciągu 14 dni, a paczki z Azji w ciągu 30 dni od wysyłki. Dzięki temu innowacyjnemu modelowi logistycznemu możemy zaoferować niskie ceny hurtowe, a nawet darmową dostawę Pocztą Polską.

  Obsługa klienta
Zakupy u nas zawsze odbywają się w języku polskim. Zaczyna się od zamówienia w sklepie internetowym. Opisy produktów lub materiałów są w języku polskim, a tabele rozmiarów w centymetrach. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze towarów, skontaktuj się z naszą polskojęzyczną obsługą klienta. Pracownicy obsługi klienta są gotowi Ci pomóc każdego dnia roboczego od 9:00 do 17:00. Dodatkowo do każdego zamówienia otrzymasz numer do śledzenia przesyłki.

 Czeska bramka płatności
Wiemy, że podawanie numeru karty w zagranicznym sklepie internetowym nie jest przyjemne. Dlatego oferujemy opcję płatności za pośrednictwem bezpiecznej bramki płatności. Nie musisz już martwić się o kradzież poufnych informacji!

 Prosta wymiana
Pomimo tego, że towary są wysyłane do Ciebie z dalekich magazynów z zagranicy, w razie ich wymiany lub zwrotu wysyłasz je na adres w Pradze (Republika Czeska). Wymiana jest więc o wiele wygodniejsza niż w zagranicznych sklepach internetowych z dalekich krajów, w przypadku których trzeba liczyć się z koniecznością wysyłki za granicę i zapłaty dużej kwoty za przesyłkę.

Łatwy zwrot towaru
Czasami zdarza się, że zamówione ubrania są za małe, za duże lub po prostu nie pasują. Jeśli tak się stanie, nie ma się czym martwić. Wszyscy nasi klienci są chronieni przez Ustawę o ochronie konsumentów. Możesz odstąpić od umowy bez podawania przyczyny w terminie do 14 dni. Okres ten oczywiście rozpoczyna się dopiero po dostawie towaru.
 
Doceniamy Twoje wsparcie i wierzymy, że zostaniesz naszym stałym klientem.

Twój Domoholik.pl :)